KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı KORTİNG YAPI KİMYASALLARI ´ya (Bu metinde "KORTİNG YAPI KİMYASALLARI " olarak kullanılacaktır) aittir.

KORTİNG YAPI KİMYASALLARI internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, KORTİNG YAPI KİMYASALLARI ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı KORTİNG YAPI KİMYASALLARI internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini korting.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. korting.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

KORTİNG YAPI KİMYASALLARI internet sitesini ziyaret eden ve KORTİNG YAPI KİMYASALLARI sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2018 - KORTİNG YAPI KİMYASALLARI . Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi